Ledning

Vår svenska ledningsgrupp har en djup förståelse för komplexiteten inom leverans av framtidens vård och omsorg. Vi känner till våra kunders utmaningar och stöder dem i utvecklingen av kostnadeffektiva och personcentrerade lösningar. 


CEO - Kristoffer Axelsson

CEO - Kristoffer Axelsson

kristoffer.axelsson@tunstallnordic.com

Sales Director och Vice VD - Johan Lenander

Sales Director och Vice VD - Johan Lenander

johan.lenander@tunstallnordic.com

Finance Manager - Pierre Börjesson

Finance Manager - Pierre Börjesson

pierre.borjesson@tunstallnordic.com

Marketing Director - Johanna Thulesius

Marketing Director - Johanna Thulesius

johanna.thulesius@tunstallnordic.com

Sourcing Director - Henrik Rafstedt

Sourcing Director - Henrik Rafstedt

henrik.rafstedt@tunstallnordic.com

IT, Support and Service Operations Director - Mikael Kluge

IT, Support and Service Operations Director - Mikael Kluge

mikael.kluge@tunstallnordic.com

Head of Monitoring - Ulrika Björn

Head of Monitoring - Ulrika Björn

ulrika.bjorn@tunstallnordic.com

Head of Service Delivery - Stefan Andreasson

Head of Service Delivery - Stefan Andreasson

stefan.andreasson@tunstallnordic.com

HR Director - Fredrik Hammer

HR Director - Fredrik Hammer

fredrik.hammer@tunstallnordic.com

Project and Aftermarket Director - Mikael Nilsson

Project and Aftermarket Director - Mikael Nilsson

mikael.nilsson@tunstallnordic.com


Tunstall Connected 2019

Anmälan är öppen! Välkommen till två inspirationsdagar om framtidens vård och omsorg.

Läs mer

Nyheter

Läs de senaste nyheterna från Tunstall

Läs mer

Kontakt

Kontakta oss för mer information om våra tjänster

Läs mer