Kontakt

Tack för att du besöker Tunstall

I nedan meny hittar du kontaktuppgifter till de olika avdelningarna.  


Kontakta oss

 

Karolina Bellabuono
Försäljningschef

0701-48 31 84
Karolina.Bellabuono@tunstall.com

Kristian Kylborn
Anbudschef

0707-10 06 97
kristian.kylborn@tunstall.com

 

Camilla Nyman
Innesäljare

020-66 11 11
010-17 55 681
se.order@tunstall.com

Alexander Jovanov
Key Account Manager

073-049 69 37
alexander.jovanov@tunstall.com

Katarina Petersson
Distriktsäljare Norr

0703-19 78 00
katarina.petersson@tunstall.com

Göran_Bengtsoon

Göran Bengtsson
Distriktsäljare Syd

0703-33 13 19
goran.bengtsson@tunstall.com

Max_Rosencrantz_Tunstall

Max Rosencrantz
Distriksäljare Öst

0707-26 29 93
max.rosencrantz@tunstall.com

Johan Kämpäs
Distriktsäljare Väst

0702-63 70 35
johan.kampas@tunstall.com

Christian-Mörnhed-Tunstall

Christian Mörnhed
Digital tillsyn

0707-12 55 57
christian.mornhed@tunstall.com

Joakim Edlundh
BID Manager & Partner Ansvarig

073-593 58 23
joakim.edlundh@tunstall.com

Carl Johan Saldert
BID Manager

072-003 12 20
carljohan.saldert@tunstall.com

Gustaf Heverius
BID Manager

0739-30 25 57
gustaf.heverius@tunstall.com



Tunstall Malmö
Hyllie Boulevard 10 B 
215 32 Malmö 
Telefon: 020-66 11 11 

Tunstall Trygghetscentral Örebro
Västra Bangatan 13
703 54 Örebro
Telefon: 020-66 11 11 (knappval 3)

Tunstall Stockholm
Strandbergsgatan 61
112 51 Stockholm

Tunstall Göteborg
Stora Åvägen 21
436 34 Askim

Presskontakt
se.press@tunstall.com


Om Tunstall

Vi erbjuder ett brett utbud av vård- och omsorgslösningar som är anpassade att ge människor i behov av vård och omsorg bättre livskvalitet

Läs mer

Nyheter

Läs de senaste nyheterna från Tunstall

Läs mer

En gång. Alltid.

Vi arbetar för att fler ska kunna fortsätta göra det de mår bra av. Det gör Ulla Håkanson, 81 år, olympisk medaljör i dressyrridning. Ulla är en gång ryttare. Alltid ryttare.

Läs mer