Kontakta oss

Tack för att du besöker Tunstall

I nedan meny hittar du kontaktuppgifter till de olika avdelningarna.  


Kontakta oss

 

Johan Lenander
Försäljningschef

0707-80 48 18
johan.lenander@tunstallnordic.com

Katarina Petersson
Specialist TES-säljare norr

0703-19 78 00
katarina.petersson@tunstallnordic.com

Göran_Bengtsoon

Göran Bengtsson
Distriksäljare syd

0703-33 13 19
goran.bengtsson@tunstallnordic.com

Max_Rosencrantz_Tunstall

Max Rosencrantz
Specialist TES-säljare syd

0707-26 29 93
max.rosencrantz@tunstallnordic.com

Johan Kämpäs
Specialist TES - distriksäljare väst

0702-63 70 35
johan.kampas@tunstallnordic.com

Pelle-Näslund-Tunstall

Pelle Näslund
Distriksäljare norr

010-722 22 36
pelle.naslund@tunstallnordic.com

Victor-Janson-Tunstall

Victor Janson
Digitala larmkedjan

0704-24 95 24
victor.janson@tunstallnordic.com 

Christel Seidel

Christel Seidel
Distriksäljare väst

0764-95 79 36
 christel.seidel@tunstallnordic.com

Christian-Mörnhed-Tunstall

Christian Mörnhed
Digital tillsyn

0707-12 55 57
christian.mornhed@tunstallnordic.com

Kristian Kylborn
Anbudschef Sverige & Norge

0707-10 06 97
kristian.kylborn@tunstallnordic.com

Karolina Bellabuono
Nordic Bid Manager nordvästra Sverige 

0701-48 31 84
karolina.bellabuono@tunstallnordic.com 

Ulf Bredeling 
Bid Manager Sverige

0730-66 28 42
ulf.bredeling@tunstallnordic.com

Karoline Mikalsen
Bid Manager Norge

0762-13 31 90
 karoline.mikalsen@tunstallnordic.com



Tunstall Malmö
Agnesfridsvägen 113 A 
212 37 Malmö 
Telefon: 020-66 11 11 

Tunstall Trygghetscentral Örebro
Västra Bangatan 13
703 54 Örebro
Telefon: 020-66 11 11 (knappval 3)

Tunstall Stockholm
Strandbergsgatan 61
112 51 Stockholm

Tunstall Göteborg
Stora Åvägen 21
436 34 Askim


Om Tunstall

Vi erbjuder ett brett utbud av vård- och omsorgslösningar som är anpassade att ge människor i behov av vård och omsorg bättre livskvalitet

Läs mer

Nyheter

Läs de senaste nyheterna från Tunstall

Läs mer

En gång. Alltid.

Vi arbetar för att fler ska kunna fortsätta göra det de mår bra av. Det gör Ulla Håkanson, 81 år, olympisk medaljör i dressyrridning. Ulla är en gång ryttare. Alltid ryttare.

Läs mer